2015.08.06

Kategori » Rüyalar

Rüyada suda boğulmak

Masa

cinler

Rüyada suda boğulmak aslında farklı farklı şekilde yorumlanabilir. Su genelde iyi iken, suyun ne şekilde olduğu da rüya yorumu yapılırken oldukça önemli oluyor. Dolayısı ile de özellikle iş hayatının sinyallerini veren suda boğulma rüya yorumu ile sizlerde tüm ayrıntıları öğrenecek ve özellikle rüyanızda şu şekilde gördüm diyeceğiniz her noktayı öğrenmiş olacaksınız. Yıllardan bu yana gelen ve alimlerin yaptığı rüya yorumları ile, rüyalarınızın dilini öğrenmeye ne dersiniz?

Bakalım rüyada denizde boğulmak ve ölmek ya da kurtulmak ne gibi durumlara işaret ediyor olacak.
 

Rüyada suda boğulurken kurtulmak
 

Rüyada suda boğulurken kurtulmak, özellikle iş hayatınızda ve aynı zamanda ev hayatınızda her şeyin yolunda gideceğini gösteriyor. Var olan sıkıntılar bitecek ev özellikle de ev hanesine mutluluk geliyor olacaktır. Aynı zamanda bazı alimlere göre rüyada suda boğulurken kurtulmak, size hata yapan ya da kalbinizi kıran bir tanıdığınızı affetmek ve tekrardan huzuru bulmak olarak yorumlanacaktır.
 

Rüyada suda boğulurken ölmek
 

cinler

Rüyanızda suda boğulurken ölmek, aslında rüyanın tam tersi olarak büyük başarılı gösteriyor olacak. Rüyanızda boğulurken öldüğünüzü görmek, gelecek olan yeni işlere, güzel maneviyatlara ve mutlu aileye işaret ediyor olacaktır. Aynı zamanda bazı alimlere göre rüyada ölmek, gerçek hayatta ömrünün uzaması olarak da yorumlanmaktadır.  Art arda kazanacağınız başarılarınız ile de hayatın tadını yaşamaya başlıyor olacaksınız.
 

Rüyada suda boğulmaktan korkmak
 

Rüyanızda denizde yüzüyorsanız ve rüyada suda boğulmaktan korkuyorsanız, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçirdiğine işaret edecektir. Özellikle kuruntu ve olayları fazla büyütme nedeni ile anını sıkacak birçok olay olabilir. temkinli olmak ve olayları büyütmeden duruma hakim olmak her zaman en doğrusu olacaktır
 

Birinin boğulduğunu görmek
 

Rüyanızda birinin boğulduğunu görüyorsanız, iş hayatınızda bir başkası tarafından zor günler geçireceğinizi gösterecek. İş arkadaşlarınız ya da müdürünüz ile sorunlarınız sizleri zor günlere sürükleyecek olsa da, bir süre sonra hemen bu durum düzeliyor olacaktır. Rüyada boğulduğunu görmek refah ve mutluluğa ve uzun vadeli huzura işaret ediyor olacaktır.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulacağı ...

Rüyada berrak deniz görmek

Rüyada berrak deniz görmek alimlerce oldukça olumlu şek ...

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, sosyal hayatta istenilen başarıla ...

Rüyada denizde boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin biraz iç dü ...

Rüyada denizde yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünüzü görüy ...

Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek, aslında o geminin boyutu rengi, yol alış ş ...

Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek kişinin ne kadar mütevazi ve al&ccedi ...

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek yapılacak yeni adımların, görünecek ye ...

Rüyada suda boğulmak

Rüyada suda boğulmak aslında farklı farklı şekilde yorumlanabilir. Su ...