2015.08.06

Kategori » Rüyalar

Rüyada su görmek

Masa

cinler

Rüyada su görmek yapılacak yeni adımların, görünecek yeni başlangıçların işareti olarak tanımlanır. Özellikle bol kazanca ve yeni yatırımlara doğru yelken açılacağına inanılan rüyada su görmek rüya analizi ile herkes derin bir nefes alacak gibi duruyor. Bazı alimlere göre rüyada su görmek, kişinin sağlığına işaret eder ve daha sağlıklı uzun bir ömür vaat edilmiş olur. Hastalığı var ise tez zamanda dermanını bulur, yok ise oldukça sağlıklı bir dönemin içerisine hem kendisi hem de sevdikleri ile yer bulmuş olur.

Rüyada su içmek

Rüyada su içmek hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı işler olarak tanımlanan rüyada su içmek, ailesi tarafından da şanslı olan kişiyi tanımlamaktadır.. Herkes tarafından sevilen ve herkes arasında parmak ile gösterilen kişi olarak lanse edilen rüya sahipleri, şansının çok daha yükseleceği günleri görmeye başlıyor olacak.

Rüyada suya dalmak

cinler

Rüyada suya dalmak özellikle gençler için yeni bir iş olanağı olarak sunuluyor. Mezun olan gençlerin, istedikleri ayarda bir iş bulması ya da üst üste gelecek olan teklifler ile karasız kalacağına işaret edecektir.

Rüyada suya düşmek
 

Rüyanızda suya düştüğünüzü görüyorsanız, bu rüya alimlerince güzel ve olumlu şekilde yorumlanmaktadır maalesef. Kişinin denize düştüğünü görmesi kendisinin ya da yakınlarından birinin hapishaneye gireceğine delalet edebilir. Yapılacak bir suç ya da bilmeden yapılan bir hata nedeni ile zor günleri işaret edebilen bu rüya yorumu geçici olarak kişilere mutsuzluk verecektir

Rüyada akarsu görmek

Rüyada akarsu görmek uzun ömre delalet eder. Özellikle gördüğünüz su ne kadar berrak ve temiz ise, o denli sağlık ve uzun ömür olarak tanımlanıyor. Şuan da rüya sahibi sıkıntıysa, yakın zamanda bu sıkıntılardan kurtulduğunu gösteriyor olacak

Rüyada su vermek

Rüyada birine su verdiğinizi görürseniz bu aslında normal hayatın tam tersine hayırsız olarak nitelendirilir. Özellikle tanıdığıunız birine veriyorsanız, o kişiye karşı mahcup olmaya ve üzüntüye neden olmaktadır.  Toplum içinde küçük düşme gibi durumların içinde yer alabilir ve istremediğinz sohbetlerin içinde yer almaya başlıyor olabilirsiniz.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulacağı ...

Rüyada berrak deniz görmek

Rüyada berrak deniz görmek alimlerce oldukça olumlu şek ...

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, sosyal hayatta istenilen başarıla ...

Rüyada denizde boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin biraz iç dü ...

Rüyada denizde yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünüzü görüy ...

Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek, aslında o geminin boyutu rengi, yol alış ş ...

Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek kişinin ne kadar mütevazi ve al&ccedi ...

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek yapılacak yeni adımların, görünecek ye ...

Rüyada suda boğulmak

Rüyada suda boğulmak aslında farklı farklı şekilde yorumlanabilir. Su ...