2015.08.06

Kategori » Rüyalar

Rüyada gemi görmek

Masa

cinler

Rüyada gemi görmek, aslında o geminin boyutu rengi, yol alış şekline göre değişken yorumları işaret eder. Hepsinin farklı anlamları vardır ve sizler için rüyalardan gelen bilgileri alimler analiz ederek ulaştırmış olur. Bizlerde sizler için yıllardır en doğru rüya yorumları ile yapılmış şekilde sizlere bunları ulaştıracak ve rüyada gemi görmek ne demektir adım adım anlatarak bilgi almanızı sağlıyor olacağız

Rüyada gemi görmek kişinin rütbesini bir nevi temsil ediyor olacak. Gemi ne kadar büyük ve heybetli ise, o denli iş hayatında başarılı olacağınıza yorumlayabilirsiniz. Eski bir gemi ise, sizlere karşı söylenecek kötü sözleri işaret eder.
 

Rüyada gemi kullanmak

 

Rüyada gemi görmek, rüya alimlerinde en hayırlı olan yorumlardan biridir. Özellikle başarılı bir şekilde gemiyi görüyorsanız, kendi hayatınıza da aynı şekilde başarılı bir şekilde yön verdiğinizi ve sorunsuz olarak birçok sorunun altından kalktığınıza yorumlayabilirsiniz. Eğer rüyada gemi dümenini çevirdiğinizi görüyorsanız, rakiplerinizin olduğuna ama sizlerin hep onların önünde olacağına yorumlanacaktır.
 

Rüyada gemi iskelesi görmek
 

cinler

Rüyada gemi iskelesi görmek, iş hayatınız olarak adlandırılır. Ne kadar büyük ve temiz ise iş hayatınızda o denli kolay olacaktır. Sizin imza atacağınız ve önderlik yapacağınız iş alanında başarılarınız ile aileniz mutlu olacak ve sizlerde tüm bunları kazanca çevirmiş olacaksınız. Sizlerde rüyanızda gemi iskelesinin içinde yürüdüğünüzü görüyorsanız, bu başarılara hızlı adımlar ile ilerliyor olacak da tanımlayabilirsiniz

 

Rüyada gemi satın almak
 

Rüyada gemi satın almak demek, bekar insanlar için yuva kurmaya işaret olacaktır. Rüyada gemi satın almak aynı zamanda kişilerin ilim sahibi olduğunu ce çevresinde sayılan sevilen biri olduğunu gösterir. Yeni projelerinizi hayata geçireceğinizi ve sürekli üretken olduğunuz bir döneme gireceğinizi de işaret edebilir.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulacağı ...

Rüyada berrak deniz görmek

Rüyada berrak deniz görmek alimlerce oldukça olumlu şek ...

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, sosyal hayatta istenilen başarıla ...

Rüyada denizde boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin biraz iç dü ...

Rüyada denizde yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünüzü görüy ...

Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek, aslında o geminin boyutu rengi, yol alış ş ...

Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek kişinin ne kadar mütevazi ve al&ccedi ...

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek yapılacak yeni adımların, görünecek ye ...

Rüyada suda boğulmak

Rüyada suda boğulmak aslında farklı farklı şekilde yorumlanabilir. Su ...