2015.08.06

Kategori » Rüyalar

Rüyada denizde boğulmak

Masa

cinler

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin biraz iç dünyasını anlatıyor olacak. Oldukça ahlaklı ve düşün celi biri olarak görünen bu insanlar, hayatlarında her zaman adil olmak için çaba harcarlar. Rüyada denizde boğulduğunuzu görüyorsanız her zaman kötülük yapmaktan kaçınan ve bir beklentisi olmayan biri olarak tanımlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu rüyanın diğer bir yorumu da, kişinin son zamanlarda daha dikkatli olması gerektiğini ve adımlarını doğru atarak kötülüklerden uzak durmasını önermektedir. Sizler için Rüyada denizde boğulmak analizini detaylı olarak baktırıyor olacak ve sizlerin de en doğru rüya yorumlarına ulaşmanızı sağlamış olacağız.

Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak

Rüyada denizde boğulan birini kurtulduğunuzu görüyorsanız, çok istediğiniz bir şeyin yakın zamanda gerçekleşeceğinizi gösterecektir.  Oldukça büyük bir başarı elde edecek ve hem siz hem de çevreniz bu başarıdan yararlanıyor olacaktır. Aynı zamanda sanat dalında çalışmalar yapan insanlar ise bu rüya yorumu ile şansının açılacağını ve çok iyi işlere imza atacağını yorumlayabilir.

Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak
 

cinler

Rüyada denizde boğulan birini kurtardığınızı görmek, sizin ne kadar alçak gönüllü olduğunuzu ve aynı zamanda insanları ne kadar mutlu edeceğinizi gösterir.  Yakın zamanda karşınıza çıkacak bir olayda da iyilik yapacak ve taktiri hak ediyor olacaksınız.

Okuduğunuz gibi deniz görmek ve daha önemlisi denizde boğulmak, kaybolmak gibi rüya analizleri alimlerce genel anlamda iyi yorumlanmaktadır. Sizlerde rüyalarınızın hayrını dileyerek analizlerini okuyabilirsiniz.

cinler

Masa

06.07.2017

avatar

Mediha Avcıoğlu

Iistiharede seniz de boğulduğu görmek yanlız öldugunu görmüyor yatdimci olursanız sevinirim sevdigi insan la geleceği hayırlı mı degilmi aklım karıştı

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulacağı ...

Rüyada berrak deniz görmek

Rüyada berrak deniz görmek alimlerce oldukça olumlu şek ...

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, sosyal hayatta istenilen başarıla ...

Rüyada denizde boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin biraz iç dü ...

Rüyada denizde yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünüzü görüy ...

Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek, aslında o geminin boyutu rengi, yol alış ş ...

Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek kişinin ne kadar mütevazi ve al&ccedi ...

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek yapılacak yeni adımların, görünecek ye ...

Rüyada suda boğulmak

Rüyada suda boğulmak aslında farklı farklı şekilde yorumlanabilir. Su ...