2015.06.03

Kategori » Rüyalar

Rüyada Deniz Görmek

Masa

cinler

Rüyada deniz görmek maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulacağınız ve ferahlayacağınız bir döneme girdiğinizi gösteriyor olacak. Özellikle parasal anlamda artılar kazanacak, yeni bir iş, yeni bir terfi ve biriktireceğiniz paralara delalet eden rüyada deniz görmenin diğer ayrıntılarına bakalım ve adım adım denizin neleri temsil ettiğini görmeye devam edelim.

Deniz suyu 

Rüyanızda deniz suyu görüyorsanız ve azaldığını ya da arttığını izliyorsanız içinde bulunacağınız devletin güçleneceğinizi ve askerler sayısının yükseleceğini anlatıyor olacaktır. 

Rüyada deniz suyunu avuçlamak 

Var olan evlatlarınız için uzun ömürlü yıllara delalet etmektedir. Hem uzun hem de sağlıklı yılların olacağını söyleyen alimler, ne kadarlık bir suyu avuçladığınıza göre bunu orantılayabileceğinizi aktarmışlardır. 

Rüyada denizden su içmek 

Maddi olarak rahatlığınıza ve manevi olarak da sıkıntılarınızın yok olacağını gösteriyor olacaktır. İkili ilişkilerde mutluluklar sizlere bulacak ve olumsuz giden evlilikler ise rayına giriyor olacaktır. 

Rüyada deniz suyunu pis ve kirli görmek

Son zamanlarda yaşayacağınız bazı durumların karşısında kaygılanacağınız ve korkacağınıza işaret etmektedir. Özellikle vesvese yapmadan ve olaylar ile ilgili yorum yapmadan süreci takip etmeyi ihmal etmeyiniz. 

cinler

Rüyada deniz suyunun tadına bakmak 

Suyun tadına bakıyorsanız ve acı su ya da tatlı su olarak tadıyorsanız o halde hasımlarınıza karşı dikkatli olmayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle sizlere gelecek kötü sözlere ve kötü yorumlara da kulaklarınızı kapatıp önünüze bakmanıza delalet etmektedir. 

Rüyada denizden su boşaltmak 

Yatırım yapacağınıza yorumlayabilirsiniz. Kovanız ne kadar büyükse ve ne kadar fazla suyu aktarıyorsanız yapacağınız yatırımları da bununla beraber yorumlama yaparak analiz edebilirsiniz. Özellikle büyük bir kova ile su taşımak ya da su boşaltmak çok hızlı bir şekilde maddi olarak toparlanacağınızı gösteriyor olacak.

Rüyada denizde oturmak 

Oldukça önemli bir görüşme yapacağınıza dair yorumlayabilirsiniz. Yine denizi ikiye böldüğünüzü görüyorsanız sıkıntılarınızı sırtınızdan atacak ve güzel haberler ile günlerinize başlıyor olacaksınız diye alimler tarafından yorumlanırmıştır.

Rüyada denizden yıkanmak 

Geçmiş zamanlarda yaptığınız bazı hareketlerden dolayı pişman olduğunuzu ve tövbe etmek istediğinizi dile getiren bir ruh hali olarak yorumlanır. Yine denizde yıkanmak var olan borçlarınızın yok olacağını ve ödeme güçlüğü çektiğiniz konularda ferahlayarak parasal anlamda aydınlığa çıkacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada denizin kuruması 

Hem siz hem de çevrenizin olumsuzluklar ile karşılaşacağı anlamına gelmektir. Genel olarak toplumsal bir olumsuzluk olarak yorumlanan denizin kuruması, savaş, sel, deprem gibi herkesi ilgilendiren durumlara delalet etmektedir.

Rüyada dalgalı ve fırtınalı deniz görmek 

Hüzünlerin sizleri terk edeceğini gösteriyor olacak. Kısa bir süre olan mutsuzluk sonrası da feraha ulaşacağınızı yine alimler yorumlamaktadır. 

Rüyada berrak ve dingin deniz görmek 

Ülkeniz için olumlu olayların gelişeceği durumlara delalet etmektedir. Yine dingin deniz gören kişi kısa bir süre sonra huzura kavuşacak ve mutlu bir yaşama doğru yol alıyor olacaktır. 

cinler

Rüyada denizden gusül abdest almak

Bereket olarak yorumlanır. Zengin olan kişi ekstra varlık edinirken, durumu kötü olan ise maddi olarak sıkıntılarını arkasında bırakır ve daha ferah bir işe, daha güzel bir kazanca ulaşmış olur.

Rüyada denizde yüzmek 

Aşk ve iş hayatınızın güzle bir çizgide gittiğini gösterir. Özellikle denizde yüzdüğünüzü görmek aynı zamanda yakın bir süre içerisinde çıkacağınız bir yolculuğu gösteriyor olacak.

Rüyada mavi deniz görmek

Günahlarından arınacak olarak tasvir edilmektedir. Yaptığı hatalardan af dileyip, tövbe edecek ve daha doğru yolu seçerek hayatına devam ediyor olacaktır. Ayrıca rüyada mavi denize görmek, rüya sahibinin gittikçe akıllanmasına ve kararlarını doğru yolda almasına yardımcı oluyor olacaktır. Yapılan hedefler olacak ve bu hedeflere gidebilmek için bolca çalışmanın farkına varılacaktır.

Dalgalı denizde yüzmek

Başarılı iş akışlarını gösterecek. Özellikle mal ve mülk olarak tanımlanan dalgalı denizde yüzmek, âlimlerce bunun başarılı olacağını ama bu başarının çok zor şekillerde gerçekleşeceğini gösteriyor. Yakın zamanda bir biri ardına gelecek zorlu günleri atlatacak ve hiç pes etmeden hedefinize doğru yol alıyor olacaksınız.

Rüyada denize kaybolmak

Sağlığınızın kaybolmasına ya da tanıdığınız birinin vefat haberini alacaksınız olarak tanımlanır. Ev hanesinde hastalıklar baş gösterebilir ve sağlık konusunda oldukça kötü günler üst üste gelebilir.

cinler

Rüyada denize düşmek

Yakın zamanda toplu bir para alacağınızı ve çok doğru yatırımlar ile en iyi hamleleri yapacaksınız olarak yorumlayan rüya âlimleri aynı zamanda art arda gelecek olan şans olarak da tanımlamaktadır.

Rüyada deniz sevmemek

Denizden kaçmak ya da uzaklaşmak istiyorsanız, olumlu bir rüya yorumu olarak analiz edebilirsiniz. Özellikle işi olmayanlar için yeni bir iş imkânı ya da yatırım yapmayı düşünenler içinse iyi bir fırsat kişinin karşısına çıkıyor olacak.  Ansızın gelecek olan iş haberi ile rüya sahibini çok mutlu ediyor olacak. Yapılacak doğru kararlar ile iyi bir maaş ya da güzel bir imkân ile devam edebilirsiniz.

Rüyada deniz üzerinde yaşamak

Rüya sahibinin oldukça büyük bir hayal dünyasına sahip olduğunu gösterir. Yapılan bu analizler kişinin aynı zamanda huzurlu ve mutlu biri olduğunu da ortaya koyan analizlerden oluşmaktadır. Rüyada deniz görmek rüya sahibine yaratıcı bir iş imkânı sağlıyor olacak.

Denizde yürüdüğümü görmek

Kişinin okulunda yapacağı başarıyı gösteriyor olacak. Oldukça hızlı bir şekilde çıkılan basamak olarak da adlandırılan denide yürümek, var olan sıkıntıların da yok olacağını gösteriyor olacak.

Denizde balık yakalamak

Kişinin sosyal hayatında oldukça aktif olacağı bir döneme gireceğini işaret eder. Hem denizin hem de balığın hayırlı olduğu bilinen bu rüya yorumu ilke sizleri birden fazla mutluluk bekliyor olacak. Denizde balık tuttuğunuzu görüyorsanız ve oldukça fazla sayıda balık yakalayabiliyorsunuz gelecek olumlu haberler karşısında oldukça mutlu olacaksınız.

Rüyada gemiye binmek

Hayırlara vesile olacağına inanabilirsiniz. Rüyada gemiye binmek, birçok şansın kapınızda olduğunu ve yakın zamanda bir bir karılaşacağınızı gösteriyor olacak. Gemi ne kadar güzel ve büyük ise bu denli şansınız artacak ve yaptığınız başarılar sizleri o denli mutlu ediyor olacaktır.

Rüyada suya girmek

Rüyanızda suya girdiğinizi düşünüyorsanız nerede gördüğünüz ile ilk olarak analizine başlayabilirsiniz. Eğer evde küvet ya da duşa kabin gibi bir yerde suya giriyorsanız başarının olacağı ama sınırlı olacağı, deniz ya da havuz gibi büyük bir suyun içine giriyorsanız, bu oldukça başarılı bir döneme gireceğinize işaret olacaktır.

Rüyada havuzda yüzmek

Aşk hayatınızı gösteriyor olacak. Ne kadar fazla yüzdüyseniz ya da ne kadar fazla daldıysanız o denli bağlı ve kuvvetli bir aşka doğru yol açıyor olacaksınız. Karşınıza çıkacak olan aşkın çok yakınlarda sizinle buluşacağına dair yorumlayabilirsiniz.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulacağı ...

Rüyada berrak deniz görmek

Rüyada berrak deniz görmek alimlerce oldukça olumlu şek ...

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, sosyal hayatta istenilen başarıla ...

Rüyada denizde boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin biraz iç dü ...

Rüyada denizde yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünüzü görüy ...

Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek, aslında o geminin boyutu rengi, yol alış ş ...

Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek kişinin ne kadar mütevazi ve al&ccedi ...

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek yapılacak yeni adımların, görünecek ye ...

Rüyada suda boğulmak

Rüyada suda boğulmak aslında farklı farklı şekilde yorumlanabilir. Su ...