2015.08.06

Kategori » Rüyalar

Rüyada berrak deniz görmek

Masa

cinler

Rüyada berrak deniz görmek alimlerce oldukça olumlu şekilde yorumlanır. Genel anlamda deniz hayırlı yorumlanırken duyun berrak olması ayrı bir yorumlama gerektirir elbette. Rüyada tertemiz deniz görmek, kişinin en güzel şeylere layık olanlardan biri olarak tanımlanır. Rüya sahibi için mal sahibi mal sahibi olmaya da işaret eden bu rüya yorumu, kişinin ne kadar mantıklı ve sevecen biri olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi denizde berrak bir deniz gördü ise, bu biraz da hayalci olduğuna ama bunun bir zararı olmadığına dair yapılan yorumlarda bulunmaktadır.
 

Rüyada deniz görmek

Rüyanızda deniz görmek istediğiniz bir arzunun yerine geleceğini gösteriyor olacak. Özellikle hayal kurduğunuz ve olsun istediğiniz birçok şey için imkan bulmanıza olanak tanıyan bu rüya böylelikle güzelliklerin çok yakında olduğunu müjdeliyor. Ayı zamanda bazı alimlerce de iş dünyasında karmaşıklığı gösteren bu rüya, istenilen bir makamın ya da rütbenin biraz daha gecikeceğini gösterecek ve bunun ertelenmesini ağlıyor olacaktır.
 

cinler

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı mavi deniz görmek, kişinin yakın zamanda bilerek günah işlediğini simgeler. Özellikle farkında olarak yapılan hatalar ve günahlar kişiyi zor durumlara sokacaktır. Bir süre sonra akıllanılsa da bu süreç onun hata yapmaya çok müsait olduğunu ve doğru insanlar yerine yanlış kişiler ile takıldığını gösteriyor.

Alimler rüyada mavi deniz görmeyi işte bu şekillerde tasvir etmişlerdir. Sizlerde kendi gördüğünüz günü analiz ederek en doğru ve en gerçekçi rüya yorumuna vakıf olabilirsiniz. Bazen bir dalgalı deniz, bazen durgun bir deniz. Hepsi bazen bir anlam taşıyor olsa da ayrıntılarında birçok farklı rüya yorumu yer alıyor olacaktır.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek maddi olarak sıkıntılarınızdan kurtulacağı ...

Rüyada berrak deniz görmek

Rüyada berrak deniz görmek alimlerce oldukça olumlu şek ...

Rüyada dalgalı deniz görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, sosyal hayatta istenilen başarıla ...

Rüyada denizde boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, rüya sahibinin biraz iç dü ...

Rüyada denizde yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünüzü görüy ...

Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek, aslında o geminin boyutu rengi, yol alış ş ...

Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek kişinin ne kadar mütevazi ve al&ccedi ...

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek yapılacak yeni adımların, görünecek ye ...

Rüyada suda boğulmak

Rüyada suda boğulmak aslında farklı farklı şekilde yorumlanabilir. Su ...